WIENNA – Слатко неодоливо задоволство! | МакоМаркет
+389 2 278 6666 info@makomarket.com.mk

Мако Маркет го прошири портфолиото на своето производство со ролатите Wienna.

Ролатите се достапни во 5 видови, односно имаме ролат со вкус на чоколадо, лешник и јагода. А, за уште послатко, сочно и неодоливо задоволство, ги имаме и чоколадираните ролати со вкус на лешник и чоколадо.

Наутро, на пауза, после ручекот или навечер, почастете се со вашиот омилен вкус, за комплетен завршеток на денот.