Fresh & Clean | МакоМаркет
+389 2 278 6666 info@makomarket.com.mk

Пристигна Fresh & Clean со неговата 5 во 1 технологија за перење

Новиот прашкаст детергент за ткаенини Fresh & Clean е направен со нова, 5 во 1 технологија

  • Долготраен мирис
  • Длабинско чистење.
  • Содржи биоразградливи компоненти, се грижи за околината.
  • Не ги избелува боите.
  • Одлична цена, достапна за сите.

Fresh and Clean детергентот е во пакување од 2кг и е достапен во 3 вида:

*Препорачана доза за 1 перење е 100гр*

White blossom – соодветен за бели ткаенини.

Morning bloom – соодветен за бели и обоени ткаенини и додава дополнителна свежина. 

Spring garden – соодветен за обоени ткаенини.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.